Porsche Centrum Wrocław LELLEK

Modele

Nie odkładaj marzeń na przyszłość.

Samochód Porsche to nie tylko piękna linia i perfekcyjne wnętrze.

Prawdziwa przygoda wynikająca z posiadania Porsche zaczyna się, kiedy usiądziesz za kierownicą. Przyjemność prowadzenia Porsche nie da się porównać z niczym. To auto idealne. Stworzone bez żadnych kompromisów. Przekonaj się o tym osobiście.

Skontaktuj się z nami i poprowadź Porsche podczas jazdy testowej.

e-mail: porsche.wroclaw@lellek.com.pl

Tel. +48 716 911 911

 

 

Poznaj bliżej modele Porsche.

Porsche 718.

Modele Porsche 718 to samochody stworzone w imię sportu. Ze swoim centralnie umieszczonym silnikiem łączą wyścigowego ducha legendarnego Porsche 718 z cechami auta sportowego przyszłości – a efekt tego połączenia przenoszą na współczesne drogi. W jednym celu: by z każdego dnia wyciągać jak najwięcej.

Porsche 911.

Nowe 911 jest sumą swoich poprzedników – i dlatego stanowi odbicie przeszłości oraz wizję przyszłości. Sylwetka: ikoniczna. Design: ponadczasowy. Technika: inspirowana wspaniałymi zwycięstwami w wyścigach i zawsze o krok przed innymi.

Porsche Taycan.

Samochód idealny? Przede wszystkim elektryczny, do tego sportowy, dynamiczny i wyjątkowo stylowy. Taki jak eleganckie Porsche Taycan, uterenowione Porsche Taycan Cross Turismo, pełne werwy Porsche Taycan Sport Turismo.

Porsche Macan.

Odważ się na więcej. Pięciodrzwiowy, z pięcioma miejscami, a jednak wciąż jest nieporównywalne, niepowtarzalne i niepowstrzymane. W swojej najnowszej odsłonie Macan pozostaje samochodem sportowym wśród SUV-ów. Opadająca linia dachu „flyline” nadaje mu charakterystyczne kontury auta sportowego i sprawia, że DNA Porsche jest tu widoczne już na pierwszy rzut oka.

Porsche Panamera.

To, co nas napędza. Projektując Porsche Panamera, konsekwentnie podążaliśmy własną drogą – i pozostaliśmy wierni naszym korzeniom. W ten sposób „wstrzyknęliśmy” do segmentu luksusowych limuzyn typowe DNA Porsche. W przypadku nowego modelu Panamera również podążamy tą samą drogą. Z niezmienną konsekwencją.

Porsche Cayenne.

Cayenne oraz Cayenne Coupé: oba wyróżniają się zjawiskowym designem i imponującymi osiągami – nawet z pięcioma osobami na pokładzie. Niezależnie od tego, czy wolisz wspólnie z przyjaciółmi wyruszyć na kolejną przygodę za kierownicą Cayenne, czy zakochasz się w kultowych liniach Coupé. To wyłącznie kwestia gustu. Ale jest coś, co bezsprzecznie dotyczy również dwóch naszych największych modeli: każde Porsche to przede wszystkim samochód sportowy.

 

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy spotkanie z doradcą w Porsche Centrum Wrocław

Zgoda * Wymagane pole
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

Obowiązek Informacyjny

Recapacha - Zabezpieczenie formularza *

Więcej

do góry